Oglądanie filmów i seriali przez Internet – dlaczego warto?

Oglądanie filmów i seriali przez Internet – dlaczego warto?

Swego czasu, jeśli nagle naszła nas ochota na obejrzenie jakiegoś filmu, mieliśmy ograniczone opcje. Można było pójść na niego do kina (o ile jeszcze był wyświetlany), poczekać, aż pojawi się w telewizji lub kupić płytę czy kasetę (o ile na tych nośnikach był sprzedawany). Podobnie z serialami – tutaj również byliśmy zdani na harmonogram telewizyjny lub kupno całego sezonu na fizycznym nośniku.

Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej i nic nie stoi na przeszkodzie, aby obejrzeć dowolną produkcję bez wychodzenia z domu i bez czekania, aż pojawi się w telewizji lub wyjdzie na fizycznych nośnikach. Chodzi oczywiście o oglądanie seriali i filmów przez Internet. Wyjaśniamy, dlaczego warto skorzystać z tej opcji!

Oglądanie filmów i seriali przez Internet jest niezwykle wygodne

Obecnie większość osób ma na tyle szybki Internet, że długie okresy oczekiwania na załadowanie się filmu czy odcinku serialu odeszły w zapomnienie. Dodatkowo, w przeciwieństwie do oglądania ich w telewizji, nasz seans nie będzie co chwilę przerywany reklamami.

Niektórym może uwierać mniejszy ekran laptopa czy monitora w porównaniu do telewizora, ale przecież na to też jest sposób. Współczesne smart TV pozwalają na otworzenie w telewizorze przeglądarki internetowej i odtworzenie za jej pomocą filmu czy serialu na dużym ekranie, niektóre telewizory mają też wbudowane oprogramowanie do streamingu wideo lub można je pobrać. W razie czego jest też opcja uruchomienia filmu na laptopie czy komputerze i udostępnienia ekranu do telewizora.

Katalog produkcji jest bardzo szeroki

Repertuar kin zmienia się błyskawicznie i zwykle zawierają się w nim tylko najnowsze premiery, plus ewentualnie klasyki w ramach programów dla kinomanów. Z kolei w telewizji lecą starsze produkcje, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy dokładnie pojawi się ta, która nas interesuje. W przypadku oglądania seriali i filmów w Internecie nie ma takiego problemu. Praktycznie każda produkcja z ostatnich kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu lat jest bardzo łatwo dostępna.

Przykładowo, jeśli interesuje nas polski film Furioza, który spotkał się z bardzo pozytywnymi recenzjami, wystarczy wejść tutaj: https://filmyiseriale24.pl/filmy-online/furioza/ – nie trzeba czekać, aż uda się złapać go w telewizji. Ten ceniony film akcji, pomieszany z dramatem i kryminałem, można obejrzeć na żądanie, w każdej chwili, bez reklam i innych tego typu irytujących elementów. Podobnie z innymi produkcjami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Czas więc skończyć z sakramentalnym “w tej telewizji to nic dobrego nie leci” i skorzystać z dobrodziejstw Internetu!

Dodaj komentarz