Torebki Louis Vuitton – jak rozpoznać podróbkę?

Torebki Louis Vuitton – jak rozpoznać podróbkę?

Oryginalna torebka Louis Vuitton to coś, o czym marzy niemal każda kobieta. Znane na całym świecie logo marki kojarzy się przede wszystkim z niesamowitą jakością i luksusowymi wyrobami. Niestety, na rynku znajduje się mnóstwo podróbek, które czasami bardzo trudno odróżnić od oryginału. W poniższym artykule znajdziesz kilka porad odnośnie tego, na co zwrócić uwagę, by nie dać się oszukać. 

Torebki Louis Vuitton – jak rozpoznać podróbkę?

Louis Vuitton to marka, którą pokochali fani mody z całego świata. Uwielbiają ją rzesze celebrytów i postaci znanych ze świata show biznesu. Francuski dom mody w dużej mierze słynie ze wspaniałej jakości torebek. Duży popyt oraz niewielka dostępność takich towarów sprawia, że istnieje wielu producentów, którzy próbują podrobić jakość gwarantowaną przez markę Louis Vuitton. W efekcie na rynek trafia cała masa nieoryginalnych produktów opatrzonych charakterystycznym logiem LV. Istnieje jednak kilka charakterystycznych cech wyrobów pochodzących od marki Louis Vuitton, dzięki którym możemy odróżnić prawdziwą torebkę od oryginału. Na co zawsze należy zwrócić uwagę podczas zakupu?

Korzystaj z zaufanych źródeł

Najlepszym sposobem na uniknięcie przypadkowego zakupu podróbki jest korzystanie wyłącznie z zaufanych sklepów, co do których mamy stuprocentowe przekonanie o oryginalności oferowanych produktów. Jednym z takich miejsc jest sklep internetowy Pyskaty Zamsz, w którym znajdziemy wyłącznie oryginalne torebki Louis Vuitton. Dostępne tam unikatowe egzemplarze ubrań i akcesoriów są kompleksowo sprawdzane pod kątem autentyczności.

Sprawdź numer seryjny

Jedną z najważniejszych cech odróżniających fałszywą torebkę LV od prawdziwej jest numer seryjny. To obowiązkowy element stosowany przez markę Louis Vuitton w wytwarzanych przez nią akcesoriach. Numer seryjny powinien składać się z 2 liter oraz 4 cyfr. Jeśli po jego sprawdzeniu dalej nie jesteśmy przekonani co do oryginalności przedmiotu, warto odwiedzić salon firmowy, w którym będziemy mogli zweryfikować numer. Torebki Louis Vuitton posiadają także wszywane wewnątrz metki – jedna z nich przedstawia logo i informuje o tym, z czego został wykonany dany model, natomiast druga zawiera wspomniany numer, nazwę w j. francuskim oraz kod.

Jakość produktu

Istotne kryterium stanowi również jakość wykonania torebki. Podróbki często już na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie tanich i tandetnych. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na wykonane z mosiądzu elementy, szwy oraz skórę, z której wyprodukowano torbę. Zastosowana w ich przypadku nić powinna odpowiadać kolorem mosiężnym detalom. Co więcej szwy muszą być gładkie i równe – marka Louis Vuitton nie pozwala sobie na jakiekolwiek błędy.

Dodaj komentarz