Salon Parker – sklep, w którym znajdziesz wieczne pióra

Salon Parker – sklep, w którym znajdziesz wieczne pióra

Pomimo, iż obecnie można zaobserwować coraz bardziej dynamiczny postęp technologiczny (m.in. podczas sporządzania dokumentacji), to pismo odręczne jeszcze długo nie odejdzie do lamusa. Wśród osób, które szczególnie cenią sobie dobry styl, od dziesiątek lat marka Parker cieszy się wielkim powodzeniem, a wieczne pióra tej firmy są uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

Parker – firma znana z dobrej jakości wiecznych piór

Parker jest znaną na całym świecie marką z segmentu artykułów piśmiennych. Początki jej działalności sięgają jeszcze końcówki dziewiętnastego stulecia, kiedy to Geogre Safford Parker stworzył w 1892 roku w USA przedsiębiorstwo Parker Pen Company. W następnych dziesięcioleciach firma gwałtownie się rozwijała, zyskując status litera wśród producentów ekskluzywnych artykułów piśmienniczych.

Sieć Parker zajmuje się dostarczeniem na rynek takich produktów, jak:

  • pióra wieczne,
  • pióra kulkowe,
  • długopisy,
  • zestawy (pióra wraz z etui, zestawy prezentowe),
  • atramenty i naboje do piór, wkłady do długopisów.

Wieczne pióra Parker… i nie tylko

Niezależnie od tego, czy mowa o wiecznym piórze, czy też o długopisie, produkty marki Parker to świetny pomysł na prezenty z różnych okazji. Mogą być one wręczone nie tylko jako prezent urodzinowy czy świąteczny, ale także w charakterze nagrody, gratyfikacji czy wyróżnienia dla dobrego pracownika. Wbrew obiegowej opinii, pióro marki Parker może być także z powodzeniem użyte jako prezent dla uczęszczającego do szkoły nastolatka, które dzięki takiemu nietypowemu prezentowi poczuje się wyjątkowe, dumne i docenione.

Sprzedażą piór oraz pozostałych produktów marki Parker zajmuje się m.in. sklep SalonParker.pl. SalonParker.pl należy do grupy Excellent Office, która zajmuje się dystrybucją artykułów szkolnych, biurowych i plastycznych (w tym marki Parker). Sklepy SalonParker.pl znajdują się między innymi w Warszawie (m.in. Atrium Targówek, Centrum Handlowe Blue City), Łodzi, Katowicach oraz Lublinie (Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe, Centrum Handlowe Atrium Felicity).

Dodaj komentarz