Nowoczesna wypożyczalnia aut BEEP Rent

Nowoczesna wypożyczalnia aut BEEP Rent

Tradycyjne wypożyczalnie samochodów posiadają szereg własnych pojazdów, które przechowują i serwisują między kolejnymi klientami. Warto jednak wiedzieć, że to nie jedyne dostępne rozwiązanie. Obecnie nowoczesne wypożyczalnie, takie jak BEEP Rent, wypróbowują nowe, ciekawe systemy prowadzenia działalności, które lepiej odpowiadają potrzebom współczesnych klientów.

Wypożyczalnia BEEP Rent oferuje carsharing na zasadzie peer-to-peer. W praktyce oznacza to, że nie posiada ona własnej floty, a zamiast tego pełni rolę pośrednika między prywatnymi właścicielami pojazdów, którzy akurat ich nie potrzebują a osobami poszukującymi auta do wynajęcia. Jak przekłada się to na procedurę wynajmowania pojazdu i jego użytkowania? Co warto wiedzieć o tej nowatorskiej metodzie wypożyczania samochodów? Sprawdź!

Jak przebiega wypożyczenie pojazdu z BEEP Rent?

Nowoczesność wypożyczalni BEEP Rent objawia się nie tylko w jej nietypowym, acz skutecznym systemie pozyskiwania pojazdów do wypożyczenia, ale także w formalnościach związanych z samą transakcją. Ta wypożyczalnia aut oferuje możliwość rezerwacji pojazdu za pośrednictwem Internetu.

Klient może od razu wskazać swoje wymagania odnośnie do pojazdu i wybierać między wypożyczeniem z limitem kilometrów bądź bez niego. Ma także możliwość opłacenia od razu w całości usługi (istnieje również możliwość opłacenia jej częściowo i uiszczenia reszty opłaty przy odbiorze). Dzięki temu po przybyciu do punktu odbioru będzie trzeba już tylko dopełnić ostatnie formalności, takie jak potwierdzenie tożsamości oraz podpisanie umowy i błyskawicznie będzie można ruszać w trasę.

Zwrot może odbyć się do punktu, z którego pojazd został wypożyczony, ale też do dowolnego innego punktu BEEP Rent, a tych w Polsce jest już sporo i cały czas przybywają kolejne. Cały proces jest bardzo szybki i wygodny. W razie, gdyby pojazd był potrzebny na okres dłuższy niż pierwotnie założono, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedłużyć wynajem. W takiej sytuacji nie trzeba nawet dopłacać dodatkowej gotówki, a opłata za dodatkowe dni może zostać pobrana z kaucji.

Wypożyczenie z BEEP Rent a paliwo

Kwestią, która wielu kierowców zainteresowanych pojazdem zawsze bardzo interesuje, jest paliwo, a konkretnie to, ile powinno go być przy zwrocie pojazdu. BEEP Rent udostępnia pojazdy z bakiem zatankowanym do pełna i taki też bak powinien być przy zwrocie pojazdu.

Jeśli jednak nie jest to możliwe, nie ma problemu. Pracownicy wypożyczalni mogą zatankować pojazd samodzielnie – w tym wypadku z kaucji zostanie jednak potrącony koszt paliwa, a także usługi tankowania.

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz